ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟΥ ΝΟΠ

Προς: Δημοτικά Σχολεία Πατρών

Ο Ναυτικός  Όμιλος Πατρών θέλοντας να μεταλαμπαδεύσει τα 93 χρόνια χρυσής υδάτινης Ιστορίας  του, προσκαλεί κάθε μικρό λάτρη του νερού  στα δωρεάν δοκιμαστικά  κολύμβησης  που διεξάγει στις σύγχρονες εγκαταστάσεις  του στην Ακτή Δυμαίων.

Οι πεπειραμένοι προπονητές μας, το φιλικό περιβάλλον και η βαθιά τεχνογνωσία μας   αποτελούν τα συστατικά της επιτυχούς  εκμάθησης κολύμβησης.

Η θερμαινόμενη πισίνα μας, ελέγχεται  καθημερινά από το τμήμα υγιεινής του Πανεπιστημίου Πατρών  και είναι ειδικά σχεδιασμένη για να κολυμπούν με ασφάλεια παιδιά ηλικίας 6 μηνών έως και 9 ετών.

Κάθε ενδιαφερόμενος μπορεί να επικοινωνήσει με τη γραμματεία του Ομίλου προκειμένου να προγραμματίσει δοκιμαστικό μάθημα η προσωπική ενημέρωση  στο παρακάτω τηλέφωνο:  2610317766

για το Δ.Σ. του ΝΟΠ

Ο Πρόεδρος                                                             Ο Γεν. Γραμματέας

Γιώργος Μάνεσης                                                      Παναγιώτης  Καλοκαιρινός