ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ

Αγαπητοί γονείς/κηδεμόνες,

σας ενημερώνουμε ότι σήμερα δόθηκε στους μαθητές που φοιτούν στο Ολοήμερο τμήμα του Σχολείου μας δήλωση σχετικά με την αποχώρησή τους με ταξί στις 14.55 ή 15.50. Καλείστε να σημειώσετε στην έντυπη δήλωση την ώρα αποχώρησης για τη μεταφορά με ταξί. Σας επισημαίνουμε ότι όσοι μαθητές θα δηλώσουν να αποχωρούν από το Ολοήμερο με ταξί (στις 14.55 ή 15.50) δε θα έχουν τη δυνατότητα να αποχωρήσουν από τη σχολική μας μονάδα με ταξί στις 13:15 αλλά θα φεύγουν με τη συνοδεία των γονέων & κηδεμόνων τους. Οι νέες μεταφορές του Ολοήμερου θα ξεκινήσουν όταν εγκριθούν από την περιφέρεια Δ. Ελλάδας. Μέχρι τότε δεν θα υπάρξει καμία αλλαγή. Παρακαλούμε να επιστραφεί η σχετική δήλωση το αργότερο μέχρι Παρασκευή 22/09/2023. Η ανακοίνωση αυτή αφορά μόνο στους μαθητές που φοιτούν στο Ολοήμερο.

Με εκτίμηση,

Ο διευθυντής