Σχετικά με την Εκδρομή στην Αρχαία Ήλιδα (τμ. Γ1′ και Ε2′)

Σχετικά με την  εκδρομή των Γ1  & του Ε2΄ τμημάτων του σχολείου μας στην Αρχαία Ήλιδα , σας ενημερώνουμε ότι:

1.   Οι μαθητές θα προσέλθουν στο σχολείο το πρωί  στις οχτώ και τέταρτο 08:15 ( χωρίς τις μαθητικές τους τσάντες). Σχολάνε κανονικά στο ωράριό τους 13:15.
  2.  Θα έχει προηγηθεί ο  έλεγχος του σχολικού λεωφορείου.
  3. Υπενθυμίζουμε ότι οι μαθητές μπορούν να έχουν μαζί τους φωτογραφικές μηχανές (χωρίς τη δυνατότητα βίντεο), όχι  όμως τάμπλετ και  κινητά τηλέφωνα (σε αντίθετη περίπτωση, θα κρατηθούν από τους εκπαιδευτικούς και θα επιστραφούν στα παιδιά μετά το πέρας της εκδρομής).
  4. Οι μαθητές  να έχουν μαζί τους φαγητό, νερό και καπέλο.
  5. Η επικοινωνία των γονέων μπορεί να γίνει ανά πάσα στιγμή στα κινητά τηλέφωνα των εκπαιδευτικών που θα συνοδεύουν τους μαθητές (Τζιαφέτα Ελένη και Γεωργιοπούλου Μαρία).