ΤΙΤΛΟΙ ΠΡΟΟΔΟΥ

Αγαπητοί γονείς, σας ενημερώνουμε ότι την Παρασκευή 25/06/2021 τελευταία ημέρα του σχολικού έτους, θα δοθούν οι τίτλοι προόδου σε όλους τους μαθητές του σχολείου μας. Τους τίτλους θα τους παραλάβουν οι ίδιοι οι μαθητές καθώς μέχρι και σήμερα δυστυχώς δεν έχει αλλάξει κάτι σχετικά με τις οδηγίες του ΕΟΔΥ για τα μέτρα πρόληψης και διασποράς του νέου Κορωνοϊού covid-19.

Οι μαθητές θα προσέλθουν κανονικά το πρωί στη σχολική μας μονάδα όπως ακριβώς και τις προηγούμενες ημέρες στις 08:15π.μ. ( οχτώ και τέταρτο )  , είτε με ταξί ,είτε με τη συνοδεία των κηδεμόνων τους και θα αποχωρήσουν με τον ίδιο τρόπο στις 09:15π.μ. ( εννέα και τέταρτο).

Όποιος από τους γονείς και κηδεμόνες θέλει να ενημερωθεί για την πρόοδο των παιδιών του μπορεί να τηλεφωνήσει στη σχολική μας μονάδα την ίδια μέρα μέχρι τις 11:00π.μ. ( έντεκα ).

Ο Διευθυντής του Σχολείου

Σταυρόπουλος Σταύρος

Μπορεί επίσης να σας αρέσει...