ΝΕΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ & ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ   1ου 12/θ   ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ & ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑΣ

Αγαπητοί γονείς,

Σας ενημερώνουμε ότι ο Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων του Σχολείου μας προτίθεται να βγάλει αναμνηστικές φωτογραφίες στους μαθητές της ΣΤ΄ τάξης προκειμένου να δημιουργηθεί ένα αναμνηστικό λεύκωμα. Η φωτογράφιση των μαθητών θα γίνει την Τρίτη 18/5/2021 στις 18:00 το απόγευμα στο προαύλιο του σχολείου με την τήρηση όλων των προβλεπόμενων μέτρων ασφαλείας. Παρακαλούμε να μας ενημερώσετε άμεσα εάν συμφωνείτε η όχι με την παραπάνω δράση.

Ονοματεπώνυμο γονέα:

Ονοματεπώνυμο μαθητή:

Τμήμα :

Συμφωνώ                                            Δε συμφωνώ

Ακόμα θα θέλαμε να σας παρακαλέσουμε στην περίπτωση που έχετε παλιές φωτογραφίες των μαθητών από τα περασμένα σχολικά έτη είτε σε έντυπη , είτε σε ψηφιακή μορφή να τις δώσετε στα μέλη του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας προκειμένου να φτιαχτεί ένα dvd το οποίο θα μοιραστεί στους μαθητές κατά τη λήξη του Σχολικού Έτους.

Ο Σύλλογος  Γονέων & Κηδεμόνων    1ου 12/θ   Δημοτικού  Σχολείου  & Νηπιαγωγείου  Παραλίας

H ανακοίνωση έχει δοθεί στους μαθητές και σε έντυπη μορφή.